Kuidas film “MIDA NAD SEAL PRITSIVAD?” oma arvutis DVD-plaadile panna?

Igaühel on nüüd võimalik TASUTA oma enda arvutis filmist “MIDA NAD SEAL PRITSIVAD?” DVD-plaat teha. Sedasi levib informatsioon chemtrailidest inimeste seas kiiremini. DVD-film on hea kingitus sõpradele ja tuttavatele, kuid miks mitte jagada seda lihtsalt ka teadlikkuse tõstmiseks?

Järgnevalt õpetus, kuidas ise DVD-plaate teha:dvd_logo

1. Filmi “MIDA NAD SEAL PRITSIVAD?” DVD peale kirjutamiseks on Sul kõigepealt vaja tühju DVD-toorikuid. Neid müüakse igal pool: Selveris, Prismas, arvutikauplustes- ja kettides. Üks toorik maksab umbes 60 senti ehk 0.60 eurot. Hulgi ostes on tk hind veelgi soodsam. Müügil on kahte sorti toorikuid: DVR-R ja DVD+R. Eelistada võiks DVD-R’isid, kuid kui poes muud pole, siis sobivad ka DVD+R’id.

2. Kui DVD-toorik(ud) on olemas, vajad Sa programmi, millega filmifail toorikule kirjutada (salvestada). Selleks sobivad tasuta programmid nagu BurnAware Free ja ImgBurn. BurnAware Free alla laadimiseks kliki siin.

3. Järgmiseks on Sul vaja seda kvaliteetset videofaili (suurus 4,33 GB), mille DVD-tooriku peale kirjutad. Selle saad alla laadida siit: MIDA_NAD_SEAL_PRITSIVAD_DVD_eestikeelsed_subtiitrid.iso

4. Järgnevalt õpetusvideo, kuidas videofaili kirjutada BurnAware Free programmi kasutades:

a) Pane toorik oma arvuti dvd-lugeja/kirjutaja seadmesse
b) Ava BurnAware Free — enamus arvutites asub ta Start -> Programs -> BurnAware Free
c) Kui BurnAware Free on käivitunud, siis klõpsa Burn Image pildile
d) Vajuta nupule Browse ja otsi oma arvutis üles see fail: MIDA_NAD_SEAL_PRITSIVAD_DVD_eestikeelsed_subtiitrid.iso ning vajuta Open.
e) DVD kirjutamise kiirus pane 8x või 16X
f) vajuta punasele nupule BURN
g) kui kirjutamine (10 minutit) on valmis saanud, kliki Advance ja pane programm kinni või sisesta uus toorik ja siis uuesti Burn

BurnAware kasutamise videoõpetus:

Küsimuste ja probleemide korral saada meile e-mail: info (ät) puhastaevas.ee


Posted

in

by

Tags: