Tavalisi kondensatsioonijälgi näeb järjest harvemini

„Sellest ajast saadik kui olen avaldanud mitmeid artikleid kondensatsioonijälgede paljastamisest, on paljud professionaalsed lennufirmade piloodid on minuga ühendust võtnud ja tänanud mind, et ma seisan vastu kondensatsioonijälgede pettusele.wingtipcondensation

Kõik nad ütlesid mulle isiklikult, et nad ei ole kunagi näinud jälgesid lennuki mootorist välja tulemas ja nad hindavad minu tööd, mis toob välja valeinformatsiooni lennukijälgede kohta. Viimne kui üks nendest pilootidest teadis, et kondensatsioonijäljed on nii haruldased, et enamik inimesi ei näe ühtegi oma eluaja jooksul. Kui nad ilmnevad, siis on nad nii kõrgel, et neid ei ole võimalik maapinnalt näha.

Kõik need professionaalsed piloodid on suurema osa oma elust lennanud ja on alati tundnud suurt huvi lennunduse vastu. Mõned neist lendavad tavalistel kaubanduslennukitel ja mõned suurtel kaupade vedajatel.

Keemiasabade peitmine

Need, kes pihustavad keemiasabasid ei taha, et sa usuks midagi enamat, kui et lühikesed, mittepüsivad lennukisabad on ohutud kondensatsioonijäljed. Kui nad sind selles veenavad, siis sa ignoreerid neid sabasid ja lased neil pritsida ilma vastuväideteta. See on täpselt see, mida nad tahavad. Hoiduge nendest, kes väidavad, et lühikesed sabad, mis lennuki järele jäävad, on kondensatsioonijäljed.

US patent for invisible contrails

Need uuendused on tehnikas on juba toimunud. Mittepüsivad keemiasabad ilmnevad nüüd igal pool ümber maakera. See ei ole veel kõik. Inimesed paljudes paikades on teatanud, et ei näe keemiasabasid enam üldse. Kas nad on kõik kadunud? Ei, nad on läinud lihtsalt suurematele kõrgustele.

Ma olen isiklikult tunnistanud keemiasabade muutusi:
1) Püsivatelt keemiasabadelt üleminekut
2) Mittepüsivatele ja nendest
3) Nähtamatutele keemiasabadele (suurtel kõrgustel ei ole nähtavad maa pealt) ja seepärast, et mul on tundlik maitsmis- ja haistmismeel, on mul tähtis lugu rääkida.
See artikkel hõlmab palju jahmatavat. Ma loodan, et see aitab tõsta teadlikkust uutest taktikatest, mida kasutatakse, et peita keemiasabad avalikkuse eest.

Olles võimeline maitsma ja haistma keemiasabasid

Peale seda, kui olen aastate jooksul võtnud ühendust sadade keemiasabade vaatlejatega üle maailma, olen paika pannud, et 2-5% rahvastikust on võimelised maitsma ja haistma keemiasabasid. Ma olen üks neist. Teiste inimeste jaoks on see vähem märgatav. Näiteks siis, kui õhk põletab mu nina ja maitseb nagu metall niivõrd, et see segab mu töövõimet. Olles võimeline maitsma ja haistma keemiasabasid (ja kogema jubedaid sümptomeid, mis nendega kaasas käivad) on mul aidanud aru saada, et lühikesed sabad, mida inimesed täna näevad (mida osad kutsuvad „kondensatsioonijälgedeks“) ei ole kondensatsioonijäljed mitte üldse. Nendel jälgedel on tugev metalli-keemia maitse, pluss nad kõik tekitavad sümptomeid, mis keemiasabadki. Lühidalt, keemiasabadele on antud uus nägu.

Kondensatsioonijäljed on väga haruldased

Ma olen olnud taeva jälgija enamiku aja oma elust(30+ aastat) ja ma ei ole mitte kunagi näinud kondensatsioonijälge. Mitte ühtegi korda. Mitte kunagi.
Ma kasvasin üles ühes kõige aktiivsemas õhuruumis maailmas(Tampa Bay) ja ma olen sõna otseses mõttes tuhandeid lennukeid lendamas jälginud. Ma olen näinud lennukeid erinevatel kõrgustel. Olen näinud mitmeid kordi hävitajaid MacDilli õhuväebaasist üle lendamas. Ma olen näinud kõike alates väikestest lennukitest kuni suurte 747teni ja ma võin sulle öelda, mida ma kunagi ei ole näinud – saba lennukist välja tulemas.

Keemiasabad muutuvad üleöö

Elasin Jamestownis, New Yorgis 2003 kuni 2008. 2008 kolisin Bangori lähedale, Maine’i. Ma olin tunnistajaks laiaulatuslikule keemiasabade pritsimise algusele Jamestownis 2005.aastal. Sellest ajast alates on mul esinenud ootamatud, dramaatilised terviseprobleemid. Need sümptomid ilmnesid ainult siis kui pritsimine toimus. Mitte enne, mitte tundide pärast. Need algasid sekunditega kui metaljas-soolane maitse oli õhus, mis ilmnes umbes 30 minutit pärast pritsimist.

Sellel ajal olin tunnistajaks järgnevale mustrile, mis oli sama aastaid.

1. keemiasabad tulid taevas nähtavale
2. Umbes 20 minutit hiljem täitis metaljas-soolane maitse õhu.
3. Kohe kui sain sellest aru ilmnesid sümptomid
4. Kui maitse õhus vähenes, siis sama juhtus sümptomitega
5. Kui maitse oli kadunud, siis olid sümptomid kadunud täielikult umbes tunni ajaga. Tundsin end jälle hästi.

See muster oli alati sama. See ei muutunud kunagi.

Kui kolisin Jamestownis Bangorisse(olin sunnitud kolima keemiasabade põhjustatud haiguste pärast), siis sain väga väärtuslike vaatluste osaliseks. Mõlemates linnades muutusid keemiasabad lühikesteks, mittepüsivateks radadeks üleöö. Ma usun, et vaatlused, mis olid kahes linnas kahel erineval ajal tehtud, on väga olulised ja väärtuslikud, sest seal on täna tugev liikumine, mis püüab inimesi veenda, et kondensatsioonijäljed on normaalsed ja tavalised. Inimesi petetakse pannes neid seda uskuma. See on väga ohtlik pettus. Mõelge, mis juhtub kui järgmine generatsioon kasvab üles uskudes, et kondensatsioonijäljed on normaalsed, tavalised ja ohutud. Kui see juhtub, siis pritsimine jätkub otse nende silme all ja nad ei kahtlusta kunagi midagi.
Järgnevates lõikudes annan ma olulisi detaile tuginedes mu vaatlustele, et kirjeldada järsku muutust püsivatest mittepüsivate keemiasabadeni ja sellega seonduvat pettust.

Bangor

Ma kolisin Bangorisse Aprillis 2008. Järgneva aasta jooksul suured keemiapilved katsid taeva peaaegu iga päev. Tohutu pritsimine toimus peaaegu iga päev.
Aprillis 2010 keemiasabad muutusid äkitselt suurtest püsivatest voogudest väga lühikesteks, mittepüsivateks; sellisteks, mida paljud inimesed arvavad olevat „kondensatsioonijäljed“.
Suurte märgistamata hõbedate keemiasabade sagedus ei muutunud, aga pikad ja püsivad keemiasabad ilmnesid nüüd ainult kolmel-neljal päeval kuus. See oli väga oluline muutus, mida ma lootsin, et oleks pälvinud mu sõprade ja pere tähelepanu, aga kahjuks ei seda ei juhtunud.

Jamestown

Ma nägin seda sama sündmust Jamestownis mitu kuud varem, ainult et seal oli 4-päevane paus, kui ei pritsitud. Pärast seda pausi need mittepüsivad sabad ilmusid peaaegu eranditult. Mu mõte oli see, et võib-olla oli see 4-päevane paus seotud mingisuguse varustuse vahetusega. Nagu ka Bangoris, püsivad sabad Jamestownis ilmusid ka paar korda kuus, aga muidu olid ainult lühikesed, mittepüsivad sabad.
Jubedad lõhnad ja maitsed õhus olid nii intensiivsed, et mu lihase/liigese valud, peavalud, unetus ja südamevalu jt, jätkusid. Ma olin sunnitud Jamestownis ära kolima, et üritada oma tervist parandada. Lahkumise hetkeks tänu liigesevaludele ma põhimõtteliselt lonkasin. Samuti kartsin, et südamevalude pärast võib see ühel hetkel enam mitte lüüa. Raske pihustamine andis mulle märke eelseisvast südameatakist. Need sümptomid kadusid kohe kui õhk oli puhas, iga kord.

Mittepüsivad keemiasabad muutuvad nähtamatuteks

Aprillis 2010 kadusid keemiasabad peaaegu igal päeval kuus. On palju päevi kuus, kus taevas on täiesti selge. Võrreldes igapäevase keemiasabade tulvaga on see tõesti dramaatiline muutus. Ikka on näha mittepüsivaid keemiasabasid mitmel päeval kuu jooksul. Isegi püsivaid keemiasabasid on näha mõnel päeval, aga enamik/palju päevi on selged ja pärast mitmeid aastaid kestnud lakkamatut pritsimist, on see põhjalik muutus. Muidugi on taevas täidetud keemiasabade sadega, mida põhjustab see, kui kõrgemal pritsitud kondenseerub alumistes soojemates kihtides.
Täpselt samal ajal kui selged päevad hakkasid ilmuma oli õhus mingi uut tüüpi maitse/lõhn. See uus lõhn oli väga sarnane sellele keemiaraja tüübile, mis oli tavaline viimaste aastate jooksul(eriti vihma ajal), aga sellel oli rohkem mõru maitse. See põhjustas mõningaid uusi sümptomeid – kriipiv valus kurk ja väiksed, kuid pidevad hingamisteede nakkused. Tundus nagu oleks seal uus bioloogiline komponent(siin on link sellele, kuidas ta avastas selle komponendi: http://globalskywatch.com/stories/my-chemtrail-story/chemtrail-information/smelling-and-tasting-chemtrails.html#.UXRWerWSCyI ) Samuti leidsime, et see pärsib immuunsüsteemi.
Nimetasime uue tüübi „Swamp Water“ tüübiks, mis põhineb selle maitsel ja lõhnal. See oli nagu segu seentest ja vetikatest.
Sama perioodi vältel hakkasin saama teateid, et selged taevad hakkasid ilmnema mitmetes idapoolsetes riikides. keemiasabade vaatlejad hakkasid hõiskama, et pritsimine on lõpetatud.
Kahjuks see nii ei olnud. Nende lõhn ja maitse selgetel päevadel tegi mulle selgeks, et neid ikka pritsitakse. Ainuke küsimus oli: „Miks me ei näe neid?“

Kõrgetel kõrgustel pritsimine

On 3 tegurit, mis viisid mu arvamuseni, et see, miks me ei näe neid, on tingitud kõrgetel kõrgustel pritsimisest.

1. Saba/jälje, suurus
2. Nihke resolutsioon
3. Geoinsenerluse tehisesemed(kunstlikud pilved)

Jälje suurus

Kuigi need sabad on suured, on nad siiski lõpliku suurusega. Terve mõistus ütleb, et sabad valguvad laiali niipea kui nad laskuvad nende vabastamise kõrguselt. Kuna nende pritsimise kõrgus on olnud suhteliselt madal, siis ei ole ime, et keemiasabad on olnud tavaliselt üsna väikesed.

Kui keemiasabad laskuvad, siis voog suureneb. Mida kõrgemalt neid pritsitakse, seda suurem on voog kui see jõuab maapinnani. Kuid selle aasta Aprillis(2010) kui uus keemiasabade tüüp tuli, avastasin ma, et voo suurus sellel keemiarajal oli tohutu. Lõhn ja maitse levisid pikkade vahemaade taha. Kuna vood suurenevad laskudes ja kuna sellel uuel tüübil olid palju ulatuslikumad vood maapinnani jõudes, siis on loogiline järeldada, et see uus keemiaraja tüüp pritsitakse kõrgemalt. Kui sa mõtled, et uue keemiaraja tüübi lõhn ja maitse on ilmne, isegi siis kui taevas on selge ja ühtegi jälge pole näha, siis on sul isegi rohkem tõendeid kõrgemalt pritsimise kohta.
Arvestades seda, et keemiasabad on viimastel aastatel saanud palju tähelepanu, on loogiline, et sõjavägi tahab vältida keemiasabade nägemist maapinnalt. „Mis silmist, see meelest“

Serva resolutsioon

keemiasabadel on serv. Kui aerosool on just pritsitud, siis see serv on terav. See tähendab, et aerosooli tihedus varieerub suuresti väikse vahemaa sees. Kui sa lendaksid paar meetrit sellest rajast väljaspool, siis sa ei tunneks lõhna ega maitset. Kui sa lendaksid selle sees, siis maitse ja lõhn oleksid tugevad.

Kui keemiasabad laskuvad, serva resolutsioon väheneb. Teisisõnu, valgudes laiali kaotab serv oma teravuse. Maa peal põhjustab see intensiivset taset, et midagi muuta järk-järgult ja suurematel vahemaadel. Serva resolutsioon on pöördvõrdeline kõrgusega, kust pritsitakse. Mida kõrgemalt pritsitakse, seda vähem defineeritumad on servad kui see jõuab maani. Kui olla ühe koha peal, siis peale pritsimist kulub teatud aeg selleks, et maitse ja lõhn oleksid tuntavad. Kui selleks kulub vähe aega, siis on ilmne, et pritsitakse madalalt. Kui see võtab palju aega, et lõhn ja maitse intensiivsemaks muutuksid, on tõenäoline, et pritsiti kõrgemalt.

Geoinsenerluse tehisasjad

Olles eluaegne taevavaatleja, siis tean millised pilved moodustudes välja näevad ja ma tean, millised nad on, kui hajuvad. Nüüd kui olen viis aastat keemiasabasid jälginud, olen vaadelnud kuidas keemiasabad käituvad pilvedega(ja ka moodustuvad neid). Kui pritsitakse lühikesi, mittepüsivaid keemiasabasid, siis nad kaovad sekunditega ja ei ole enam nähtavad. Kuid peale korduvat pritsimist samas piirkonnas hakkavad lennutrajektooride alla moodustuma pilved. Need pilved on näited geoinsenerluse tehisesemetest. Tavalisele vaatlejale tunduvad need nagu teised pilved, aga kogenenud silmale on need oluliselt teistsugused.“

Alates eelmise sajandi teisest poolest on pea kõikidele lennukikütustele lisatud trimetüülalumiiniumi, mis on võimeline tekitama nähtavaid sabasid ka maa peal. Sellest räägin lähemalt järgmises artiklis.

PS! Siinne informatsioon ei ole minu välja mõeldud ja on lihtsalt ühe inimese vaatlustel ja kogutud andmetel põhinev. See, kuidas seda artiklit tõlgendada jääb igaühe enda teha.

Tõlgitud lehelt
http://www.globalskywatch.com

Kokku kogunud ja tõlkinud: Henri Parkja


Posted

in

by

Tags: