Kasutatav nanoalumiinium annab ka väikestele lastele Alzheimeri

Neuroloog hoiatab: “Alumiinium keemiasabades on viinud neurodegeneratiivsete haiguste plahvatusliku kasvuni. Alumiiniumi nanoosakesed on lõpmatult aktiivsed ja lõhuvad aju kaitsva kile (aju-vere barjääri). Nanoosakeste vastu pole olemas kaitset ja me hingame neid sisse iga hingetõmbega, isegi siseruumides.”

Russell L. Blaylock, M.D. avaldus:

Internet on täis lugusid keemiaradadest (“chemtrails”) ja geoinsenerlusest kuni võitluseni kliimasoojenemise vastu. Mingi ajani suhtusin neisse üsna skeptiliselt. Üks põhipõhjuseid skepsiseks oli, et ma harva nägAngrynanosin seda, mida nad kirjeldasid taevas olevat. Aga viimastel aastatel olen arvukalt neid triipe märganud ja pean tunnistama, et need ei sarnane kondensatsioonijälgedega, mida väikse poisina taevas nägin. Nad on suureulatuslikud, üsna laiad, paigutatud kindla mustri järgi, ja arenevad aeglaselt kunstlikeks pilvedeks. Eriti murettekitav on, et nüüd on neid seal nii palju – kümneid iga päev, reostamas taevast.

Minu peamine mure on, et on olemas tõendeid, et nad pritsivad tonnide viisi nanosuuruses alumiiniumiühendeid. Teaduslikus ja meditsiinikirjanduses on tõestatud, et nanoosakesed on lõpmatult aktiivsemad ja kutsuvad esile tugevat põletikku mitmetes kudedes. Erilise tähelepanu all on nende nanoosakeste mõju pea- ja seljaajule, kuna kasvav nimekiri neurodegeneratiivsetest haigustest nagu Alzheimeri, Parkinsoni ja Lou Gehrigi tõbi on tugevalt seotud kokkupuutega keskkonnast pärit alumiiniumiga.

Nanoosakesed ei ole mitte  ainult põletikkutekitavamad, vaid tungivad  kergesti ajju mitmeid teid pidi – läbi vere ja haistmisnärvide ninas. Uuringud on näidanud, et need osakesed liiguvad mööda haistmisnärve, mis on ühendatud otse aju selle osaga, mis on mitte ainult enim mõjutatud Alzheimeri tõve korral, vaid haiguse kulgemisel ka kõige varasemalt mõjutatud. Selles ajuosas on ka alumiiniumisisaldus  Alzheimeri korral kõrgeim.

Selline kulg muudab tohutute nanoalumiiniumihulkade pritsimise eriti ohtlikuks, kuna seda hingavad sisse inimesed igas vanuses, kaasa arvatud imikud ja väikelapsed. Me teame, et eakamatel on teravaim reaktsioon sellele alumiiniumile õhus. Kuna kasutatakse alumiiniumi nanoühendeid, siis mis tahes kodufiltrid ei eemalda seda, pikendades seega kokkupuudet isegi siseruumides.

Lisaks nanoalumiiniumi sissehingamisele küllastab selline pritsimine maad, vett ja taimkatet kõrge alumiiniumitasemega. Tavaliselt imendub alumiinium seedetraktis halvasti, aga nanoalumiinium imendub palju suuremal määral. On kindlaks tehtud, et see imendunud alumiinium jaguneb mitmete organite ja kudede vahel, kaasa arvatud pea- ja seljaaju. Seda sisse hingates põhjustab see ka tohutuid põletikulisi reaktsioone kopsudes – mis kujutavad endast märkimisväärset ohtu lastele ja täiskasvanutele, kes põevad astmat ja kopsuhaigusi.

Ma palvetan, et piloodid, kes pihustavad seda ohtlikku ainet, saaks aru, et nad tapavad ühtaegu omaenda lähedaste tervist. Sama käib meie poliitikute kohta. Kui mullad, taimed ja veeallikad on tugevalt saastunud, pole enam viisi, kuidas taastada tehtud kahju.

Tuleb astuda samme, mis lõpetaksid selle projekti otsekohe, et vältida tohutut  tervisekatastroofi. Vastasel korral näeme neurodegeneratiivsete haiguste plahvatuslikku kasvu  täiskasvanute ja eakate seas. Samuti enneolematul määral neuroloogilisi haiguseid lastel. Me näeme juba praegu nende haiguste dramaatilist kasvu ja seda ilmneb nooremate inimeste seas rohkem kui kunagi varem.

Tõlkinud Henri Parkja

Tõlgitud allikast: http://chemtrailsplanet.net/2013/01/12/neurologist-warns-aluminum-in-chemtrails-could-cause-explosive-increase-in-neurodegenerative-diseases/


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Kasutatav nanoalumiinium annab ka väikestele lastele Alzheimeri” on saanud 2 vastust