Tänane Maaleht kirjutab keemiasabadest

Kodanikeühendus Puhas Taevas levitab aktiivselt teavet, et kliima mõjutamiseks on üleilmselt käimas salajane aerosoolide atmosfääri pritsimine. Eesti teadlased vaidlevad sellele vastu.

“Pole olemas suuremat ohtu inimese ja looduse tervisele kui kliimamanipulatsioonid (ehk geoinsenerlus), mille katastroofilised tagajärjed on juba ilmnemas,” kirjutab MTÜ Kodanikeühendus Puhas Taevas. Ühing kutsub augusti algusest saadik andma allkirju, et aerosoolpritsimised lennukitelt lõpetataks.

Kliimamanipulatsioonide nähtavad märgid on üleskutse tegijate sõnul lennukite nn keemiasabad ehk jäljed, mis taevasse laiali valgudes jäävad pikaks ajaks püsima, moodustades nn keemiapilvi. Manipulatsioon on just nagu välja mõeldud selleks, et takistada kliima soojenemist.

Aerosoolide koostises on Puhta Taeva teatel hulk inimestele ja loodusele hukutavaid aineid (nt alumiiniumoksiid, nanoalumiinium, baariumiühendid, strontsium, fluoriidid). Inimestele tekitab nende ainete sissehingamine kõikvõimalikke haigusi ja hädasid, alates allergianähtudest, hingamisteede haigustest (haiguste loetelu on väga pikk). Looduses takerduvad ainete mõjul loomulikud protsessid.

Link artiklile:
http://www.maaleht.ee/news/uudised/eestiuudised/lennukid-kulvavad-keemiapilvi-kas-paanika-voi-paris-elu.d?id=66588009


Posted

in

by

Tags:

Comments

“Tänane Maaleht kirjutab keemiasabadest” on saanud 2 vastust